Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

4D Isıtmalı Yoğurmalı Şarjlı Boyun Sırt Masaj Aleti

4D Isıtmalı Yoğurmalı Şarjlı Boyun Sırt Masaj Aleti
Bitiyor Yeni 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -26 %

4D Isıtmalı Yoğurmalı Şarjlı Boyun Sırt Masaj Aleti

4D Isıtmalı Yoğurmalı Şarjlı Boyun Sırt Masaj Aleti

Simülasyon Masajı: İnsan parmaklarının gerginliğini ve gücünü simüle etmek, kasları yoğurmak ve bastırmak için tasarlanmış boyun omuz masajı, derinlemesine rahatlatıcı bir masaj deneyimi sağlar.

5D Masaj Başlığı: 6 adet 5D masaj başlığıyla omuz ve boynun önemli akupunktur noktalarını kaplayarak derinlemesine rahatlatıcı bir masaj deneyimi sağlar ve omuz ve boyun ağrısını hafifletmeye yardımcı olur. Sıcaklık Ayarı: Elektrikli boyun omuz masajı sıcak kompres tasarımını benimsemiştir; sıcaklık, NTC akıllı sıcaklık kontrol teknolojisi kullanılarak 42°C'den 48°C'ye kolayca ayarlanabilir.

Geniş Uygulama: Elektrikli boyun masajı yastığı yalnızca omuzlar, boyun, baldırlar, bel ve uyluklar için değil, tüm vücut için kullanılabilir, tam vücut masajının keyfini çıkarmanızı sağlar.

Rahat Kullanım: Omuz ve sırt kıvrımına uygun, rahat kullanım ve kullanım için hafif olan, ergonomik ve giyilebilir olacak şekilde tasarlanmış boyun ve sırt masajı.
Öğe Tür: Isıtmalı Boyun Omuz Masaj Aleti Malzeme: PU Güç Modu: Şarj Edilebilir Pil Kapasitesi: Lityum Pil 2000 mAh (Dahil) Nominal Gerilim: 5 V Nominal Güç: 10W

Şarj Bağlantı Noktası: C Tipi bağlantı noktası
Paket Listesi:

1 Adet Isıtmalı Omuz Masaj Aleti

Kapıda Nakit Ödeme 4D Isıtmalı Yoğurmalı Şarjlı Boyun Sırt Masaj Aleti Sipariş Verebilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

4D Isıtmalı Yoğurmalı Şarjlı Boyun Sırt Masaj Aleti
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik540
1.259,00TL
1.699,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR