Menu
Your Cart
Sipariş verin ödemenizi size teslim ediğinde güvenle yapın  KapidaOdeAl.com

Medikal Sağlık Ürünleri

Medikal Sağlık Ürünleri

Ayak Sağlık Ürünü, Dizlik, Bileklik ve Dirseklik, Sağlık Ölçüm Cihazı, Egzersiz Aletleri, Fantezi Aksesuar, Nebulizatör, Burun Bandı, Ayakkabı Topuk Vurma Önleyici Ve Daraltma Pedi Ayakkabı Içi Koruyucu Aparat, Ayarlı Baş Parmak Kemik Düzeltici, Halluks Valgus, Baş Parmak Eğriliği Düzeltme, Destekli Dizlik Ligament Destekli Yaylı Dizlik, Spor Dizlik, Destekli Menisküs Ve Çapraz Bağ Destekleyici, Jel Topuk Ve Ökçe Koruyucu, Jel Topuklu Ayakkabı Vurma Önleyici, Terzi Metresi, Gece Ateli Ayak Baş Parmak Bunyon Koruyucu,

Medikal Sağlık Ürünleri

2'li Yeşim Taşlı Yüz Masaj Aleti 2'li Yeşim Taşlı Yüz Masaj Aleti
Bitiyor -13 %
Jade Roler 2'li Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti 2'li Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti Yeşim Taşı 2 Başlıklı Masaj Aleti Çinliler binlerce yıldır en şanslı taş saydıkları yeşim taşını, bir işe başlamadan önce tutup güç alırlar.  Yeşim taşının birçok sağl..
259,90TL 299,90TL
3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti 3D Masaj 3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti 3D Masaj
Bitiyor -23 % Stok Yok
3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı! 3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti sizi bu dertten kurtaracak. Daha önce hiç böylesine etkili bir yöntemi te..
199,90TL 259,00TL
3D Titreşimli Body Slimmer Masaj Aleti 3D Titreşimli Body Slimmer Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
3D Elektrikli Tüm Vücut Şekillendirici Masaj Aleti Rahatlayın ve istenmeyen yağları çabucak yok edin! Olağanüstü tasarım ve güçlü güç ile kas gerginliğini giderir, selüliti azalt, yağları yak, pürüzsüz ve sıkı bir cil, v&u..
149,90TL
3D Yüz Masaj Aleti 3D Yüz Masaj Aleti
Bitiyor -38 % Stok Yok
3D Yüz Masaj Aleti 3D Masaj Yüz Masajı Cilt Sıkılaştırıcı Terapi 3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı! 3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti sizi bu dertten kurtar..
249,90TL 399,90TL
4D Isıtmalı Yoğurmalı Şarjlı Boyun Sırt Masaj Aleti
Bitiyor Yeni -26 %
4D Isıtmalı Yoğurmalı Şarjlı Boyun Sırt Masaj AletiSimülasyon Masajı: İnsan parmaklarının gerginliğini ve gücünü simüle etmek, kasları yoğurmak ve bastırmak için tasarlanmış boyun omuz masajı, derinlemesine rahatlatıcı bir masaj deneyimi sağlar. 5D Masaj Başlığı: 6 adet 5D masaj başlığıyla omuz v..
1.259,00TL 1.699,00TL
4D Yüz Masaj Aleti Massager 4 Başlıklı Masaj Aleti
Bitiyor -26 % Stok Yok
4D Masaj Aleti Massager 4 Başlıklı Masaj Aleti Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı!  4D Massager Sıkılaştırıcı 4 Başlıklı Masaj Aleti sizi bu dertten Daha önce hiç böylesine etkili bir yöntemi t..
199,90TL 269,90TL
5 Motorlu Titreşimli Masaj Aleti Göbek Kemeri 5 Motorlu Titreşimli Masaj Aleti Göbek Kemeri
Bitiyor -49 %
5 Motorlu Titreşimli Masaj Aleti Göbek Kemeri Unisex kullanabilir Hem Bayanlar Hem Erkekler Rahatlıkla Kullanabilir X5 Super Slim 5 Motorlu Titreşimli Masaj Kemeri Göbek Eritme Aleti Unisex bay ve bayan kullanabilir. Sade Tasarım Kumandası İle Rahat Kullanım İmkanı Sunmaktadır. ..
459,90TL 899,90TL
5in1 Pilli Yüz Temizleme Masaj ve Peeling Fırça Seti 5in1 Pilli Yüz Temizleme Masaj ve Peeling Fırça Seti
Bitiyor -23 %
5in1 Pilli Yüz Temizleme Masaj ve Peeling Fırça seti Cilt bakım, siyah nokta, yüz temizleme, yüz temizleme aleti, cilt bakımı, siyah nokta temizleme, siyah nokta temizleme cihazı, cilt temizliği, profesyonel cil bakımı Güzellik Bakım Seti Beautiful Care Massager Y&uum..
229,90TL 299,00TL
6 Başlıklı Paletli Yeni Masaj Aleti
Bitiyor -28 %
Acura AC-738K Paletli, 6 Başlıklı Başlıklı El Tipi Masaj Aleti Yorucu bir günün ardından mükemmel bir masaja kim hayır diyebilir! Bu profesyonel masaj aleti güçlü motoru sayesinde omuz, sırt, bel, baldır ve bacaklarınıza derinlemesine masaj yapar. Sizi rahatlatırke..
499,90TL 699,00TL
Acura AC 475 K Türkçe Konuşan Dijital Tansiyon Aleti Acura AC 475 K Türkçe Konuşan Dijital Tansiyon Aleti
Bitiyor Stok Yok
Acura AC 475 K Türkçe Konuşan Dijital Tansiyon Aleti TEKNİK ÖZELLİKLERİ Geniş LCD Ekran Koldan Tam Otomatik 2x120 Hafıza Kayıt Kapasitesi Tek tuşla çalıştırma Zaman göstergeli Uzun pil ömrü, Aritmi tetkiki,..
569,90TL
Acura AC 9080 K Türkçe Konuşan Koldan Ölçer Dijital Hafızalı Tansiyon Aleti
Bitiyor
Acura AC 9080 K Türkçe Konuşan Koldan Ölçer Dijital Hafızalı Tansiyon Aleti   Cihaz Tipi: Tam Otomatik Ölçüm Yeri: Üst KolKolluk  Çevresi: 33 cm Ölçüm Limiti: 300 mmHg Kullanıcı Desteği: 1 Kullanıcı Hafıza..
499,90TL
ACURA AC-777 5 Motorlu Masaj Kemeri
Bitiyor Stok Yok
Acura AC-777 Yeni Nesil 5 Motorlu Darbe Etkisini Arttırıcı Paletli İnceltici Kemeri 5 Motorlu İnceltici kemeri Kendisine bağlı özel kumandası ile ayarlanabilir hız ayarı 72 Pinli güçlü darbeli titreşimli micro masaj etkili zayıflama kemeri Acura Mikro Masaj Etkili İnceltici..
390,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 66 (6 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR