Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Araba Ön Cam Şemsiye Güneşlik

Araba Ön Cam Şemsiye Güneşlik
Bitiyor Yeni 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -14 %

Araba Ön Cam Şemsiye Güneşlik

Araba Ön Cam Şemsiye Güneşlik

Şemsiye Şeklinde Araba Güneşliği Araba Ön Cam Şemsiye Güneşlik

Şemsiye Şeklinde Araba Güneşliği

Koltukların ve ön panelin güneşten dolayı çatlamasını önlemek.

Araba Şemsiyesi Güneşlik Örtüsü, doğrudan güneş ışığını, ısı transferini ve arabanın içindeki sıcaklığı azaltmak için kullanılabilir.

 

Şemsiye Araba Güneşliği kolayca çıkar ve saniyeler içinde katlanır, böylece hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

10 sağlam kaburga paslanmaya karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Araba için Pencere Güneş Koruyucumuz günlük kullanım için çok uygundur ve yaz aylarında arabalar için ideal güneşlik aksesuarıdır!

Katlanabilir kompakt tasarım, kolay yerleştirilebilen bir kese içinde gelir.Zarif ve Güzel: Olağanüstü yalıtıma sahip Araba için Şemsiye Güneşlik. Enfes ve güzel.

 

Yüksek yoğunluklu bir elyaf dokuma işlemi kullanan 5 katmanlı süper güneş koruyucu ışık engelleyici yoğunluklu malzeme size mükemmel ısı yalıtımı sağlar.

İster bir araba, kamyon, SUV, minivan, hatta bir kamyon olun, Araba Ön Camı Güneşlik, size en yüksek derecede güneş koruması sağlamak için ön cama sarılabilir.

Aracınızı güneşin zararlı etkilerinden korumak ve aşırı ısınmayı engellemek için Güneşlik ideal bir seçim olacaktır.

UPE alaşım materyalden üretilmiştir.

Sedan, SUV, Hatchback araçlar ile uyumludur.

Şemsiye tasarımıyla saniyeler içinde pratik bir şekilde açıp kullanabilirsiniz.

Güneşi engelleyerek araç iç yüzeylerinin yıpranmasına engel olur.

Paket İçeriği

1 Adet Şemsiye Şeklinde Araba Güneşliği 130x75cm

Kapıda Nakit Ödeme Araba Ön Cam Şemsiye Güneşlik Sipariş Verebilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Araba Ön Cam Şemsiye Güneşlik
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik603
599,00TL
699,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR