Menu
Your Cart
Sipariş verin ödemenizi size teslim ediğinde güvenle yapın  KapidaOdeAl.com

Isıtıcılar Soğutucular

Isıtıcılar Soğutucular

Elektrikli Isıtıcı Kullanımı

Elektrikli ısıtıcıların en önemli avantajların biri de anlık çalışma fonksiyonlarına sahip olmaları olarak biliniyor. Yüksek enerji sınıfı özelliklere sahip modeller, hem tasarruf olarak hem de ısınma hızı anlamında öne çıkıyor. Özellikle elektrikli ısıtıcı özellikleri arasında yer alan taşınabilir özellikli modelleri ekstra kolaylık sağlıyor. Taşınabilir olması hem ekstra bir montaj ve kurulum gerektirmiyor hem de hafif yapısıyla oldukça basit taşınabiliyor. Güvenlik emniyetli elektrikli ısıtıcı modelleri sizlerin güvenliğini düşünerek üretilmiş olan modeller olarak yerini alıyor. Devrilme yada düşme gibi olumsuz bir durumda kendini otomatik olarak kapatıyor ve güvenliğinizi sağlıyor. Elektrikli ısıtıcı kullanımı çok kolay. Fişe takılı ise tek tuşa basmak yeterli. 


Elektrikli Isıtıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Elektrikli ısıtıcılar farklı özellikleri ile birbirinden ayrılıyor. Oldukça fazla marka ve farklı çeşitlerden oluştukları için tercih etmek kullanıcılar tarafından zorlaşıyor. Elektrikli ısıtıcı tavsiye olarak ilk önce nerede ne amaçla kullandığınızı belirlemeniz gerektiği oldukça önemli bir başlangıç olarak biliniyor. Elektrikli ısıtıcıları kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre ve alanın yalıtım özelliklerine göre tercih edebiliyorsunuz. Elektrikli ısıtıcılar oldukça farklı model ve boyutlarda üretildikleri için farklı mekan kullanımlarına da müsait olabiliyor. Çocuk odası için ya da ofisiniz için tercih edebileceğiniz onlarca model mevcut. Kullanıcılar tarafından en çok istenilen özellik ise elektrikli ısıtıcı az yakan modeller oluyor. Enerji sınıflarına göre ayrılan bu özellikleri siz de rahatça bulabiliyorsunuz. Farklı bütçe ve farklı tasarımları ile siz de elektrikli ısıtıcı ekonomik olanı kolayca sahip olabiliyorsunuz. 


Elektrikli Isıtıcı Fiyatları 

Elektrikli ısıtıcı fiyatları üretildikleri marka, model ve fonksiyonlarına göre fiyat farklılıkları gösterebiliyor. Elektrikli ısıtıcılar oldukça zengin bir içeriğe sahip şekilde üretiliyor. Birbirinden oldukça farklı modelleri bulunan elektrikli ısıtıcıları siz de kendi istek ve ihtiyacınıza uygun tercih edebiliyorsunuz. Farklı model ve markalara daha ayrıntılı bakmak istiyorsanız ve kolayca elektrikli ısıtıcı almak istiyorsanız kapıda ödemeli ile bunu kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Farklı elektrikli ısıtıcıların marka ve modellerini filtreleme yöntemiyle rahatça bulabiliyorsunuz. Fiyat sıralamasını ayarlayarak en ucuzdan en pahalıya bütün elektrikli ısıtıcı modelleri görebiliyorsunuz. Farklı modelleri keşfederken aynı zamanda ürünlerin ayrıntılı fotoğraflarından da yararlanabiliyorsunuz. Elektrikli ısıtıcıların donanım özelliklerine, kullanım tiplerine ve kontrol şekillerine göre farklılık gösterdikleri için siz de filtreleme yöntemi ile bu modellere kolayca ulaşabiliyorsunuz. 


Masaüstü USB Fan, Taşınabilir Klima Ev Su Soğutma Fanı Nemlendirici, Mini Rest Portatif Sulu Klima, Ev Tipi Mini Klima 3 in 1 Dokunmatik Ekran Zaman Ayarlı Taşınabilir Ultra Soğutucu, Asılı Kişisel Fan Yaz Plajı Elektrikli Fan USB Boyun, poratif Soğutucu, Şarj Edilebilir Taşınabilir Fan, Plastik Elle Tutulan Fan, Basit, Taşınabilir ve Sessiz, Öğrenci Yurtlarında Rüzgar Fanları Için Uygun, Taşınabilir Fan USB El Tipi Fan, Taşınabilir Buz Kovası, Küçük Sessiz Taşınabilir Masa Fanı, Çok Fonksiyonlu Mini Soğutma Fan Hava Soğutucu, Klima Fanı USB Şarj Edilebilir Ofis Masası Fanı, Hava Sirkülasyonu Fanı Ev Açık Usb Eklenti Elektrikli Sessiz Güçlü Rüzgar Fanı, USB Portal Süt Isıtıcı Süt Isıtıcı Hemşireli Şişe Isıtıcı Seyahat Şişe Taşıyıcı, USB Fan Şarj Edilebilir El Küçük Fan Masaüstü Taşınabilir Işık Dilsiz Elektrikli Fan, Kamp Için 3 Hızlı USB Ayarlanabilir Fanı, Asılı Boyun Fanı Dijital Ekran Güç Ventilador Bladeless Boyun Bandı Fanı Taşınabilir Mini Hava Soğutucu USB Şarj Edilebilir Elektrikli Fanlar, Mini Sessiz Küçük Fan El Taşınabilir Karikatür USB Fan, Portatif Soğutucu, Boyun Soğutma Fanı Hafif Sessiz Asma Boyun Fanları Ev Seyahat, Taşınabilir USB Fan Boyun Katlanması Şarj Edilebilir Mini Fan, Çok Fonksiyonlu El Fanı Usb Arayüzü Taşınabilir Katlanır, Açık Katlanır Fan USB Mini Fan, Masaüstü Duvara Monte Fan Sallayarak Kafa Ev Atmosfer Işığı Küçük Fan Katlanır Masaüstü Elektrikli Fan, USB Fan Şarj Edilebilir El Küçük Fan Masaüstü Taşınabilir Işık Dilsiz Elektrikli Fan, Taşınabilir Masaüstü Katlanır Mini Fan USB Nemlendirici, Yeni Asılı Boyun Taşınabilir Yapraksız Küçük Fan USB Şarj Edilebilir,


Isıtıcılar Soğutucular

Araba Araç Buğu Çözücü Ön Cam Araç Isıtıcısı Araba Araç Buğu Çözücü Ön Cam Araç Isıtıcısı
Bitiyor -25 %
Fonksiyonlu Buğu Çözücü Ön Cam Araç IsıtıcısıOto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü Kolay kullanım, sadece DC 12V araç çakmak soketine takın ve anahtarı açın, sonra çalışır. Fan ve ısıtıcı ayarlarını, doğal rüzgarı ve sıcak havayı destekler. Kompakt boyut, taşınabilir ve kurulumu kolay...
599,90TL 799,90TL
Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima
Bitiyor
Arctic Air Ultra Mini Masaüstü Soğutucu Fan KULLANIMA BAŞLAMADAN ÖNCE HAZNEYE SU KOYUP 5 DK BEKLEMELİ VE YERİNDEN OYNATMAMALISINIZ AKSİ TAKDİRDE SU AKMASI OLABİLİR..!!! Bu masa kliması sayesinde sıcak yaz günlerinde bulunduğunuz her yerde serinleyin. Çalışma masanızın &u..
799,90TL
Hot Water Ani Su Isıtıcı Musluk Hot Water Ani Su Isıtıcı Musluk
Bitiyor -10 %
Hot Water Ani Sıcak Su Musluğu Elektrikli Mutfak Lavobo Banyo Ani Su Isıtıcı Musluk Sofben Kullanım Hazırlığı 1. Ürünü hortumlara bağlayıp çalışmaya hazır hale gelmeden ürünü elektriğe bağlamayın. 2. Ürünün tüm bağlantılarını yaptıktan son..
1.799,90TL 1.999,00TL
Oto Araç Isıtıcı Cam Buğu Çözücü Fan Oto Araç Isıtıcı Cam Buğu Çözücü Fan
Bitiyor -25 %
12 V 150 W Araba Soğutma Fanı Sıcak Isıtıcı Ön Cam Buğu Çözücü Buz Çözücü 2’i 1 arada Taşınabilir Araç Araba Kamyonet Isıtıcı ABS malzeme, yüksek ısı dönüşümü, açık ateş yoktur, güvenli ve anında ..
599,90TL 799,90TL
Taşınabilir Klima Ev Su Soğutma Fanı Nemlendirici
Bitiyor -25 % Stok Yok
Taşınabilir Klima Ev Su Soğutma Fanı Nemlendirici Portatif Masaüstü Taşınabilir Usb'li Klima Taşınabilir Mini Klima Taşınabilir Klima Kişisel Masaüstü 5 Delikli Sprey Hava Soğutma Ev Ofis Yatak Odası Için Şarj Edilebilir Sessiz Masa Fanı-A (Yurt Dışından) hav..
599,90TL 799,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR