Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Spor Fitness Yoga

Spor Fitness Yoga

Yoga Block, Eva Yoga Bloğu Seti, Basbaspor Gear, Loop Band Direnç Bandı, Pompalı Denge Yastığı Balance Disk Denge Pedi, Kapı Arkası Aparatlı 5 Farklı Direnç Pilates Ve Güç Lastiği, Kum Torbası Seti, Masaj Seti Spor Fitness Seti Köpük Rulo Masaj Topu, Direnç Lastiği Seti Çok Fonksiyonlu Egzersiz Seti, Yoga Matı Pilates Minderi Diz Dirsek Koruyucu Mat, Direnç Bandı, Pilates Yoga Kamp Matı Egzersiz Minderi Kaymaz Taban, Pilates Yoga Kamp Matı Egzersiz Minderi Kaymaz Taban, Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği,

Spor Fitness Yoga

10 Kişilik Kamp Çadırı 10 Kişilik Kamp Çadırı
Bitiyor
10 Kişilik Kamp Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. On kişilik kurulumu kolay kamp çadırı. Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı. Her sene gittiğiniz yazlıklardan, sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı ve monoton otellerden sık..
1.599,00TL
4 Tekerli Fitness Kas Geliştirme Spor Aleti 4 Tekerli Fitness Kas Geliştirme Spor Aleti
Bitiyor Stok Yok
4 Tekerlikli Kas Geliştirici Spor Aleti Spor aleti 4 tekerli ürün ile çok kısa sürede forma girebilirsiniz. yağlanan karın bölgelerini kolayca inceltebilsinler, daha sağlıklı bir şekilde forma sokabilsinler diye yılın mucize karın egzersiz aleti Spor Aleti 4 Tekerli Eg..
299,90TL
Ayak Destekli Mekik Çekme Spor Aleti Ayak Destekli Mekik Çekme Spor Aleti
Bitiyor Stok Yok
Ayak Destekli Mekik Çekme Spor Aleti Spor Salonuna Gitmeden Evinizde Spor İmkanı Spor yapmamak için hiçbir bahanesi kalmasın diye Kas Yapan Yağ Yakıcı Vücut Şekillendirme Spor ve Mekik Aleti Spor ve Mekik Aleti sayesinde en etkin spor aktivetilerinden birini en ekonomik ..
199,00TL
Bel İnceltici Disk Egzersiz Aleti
Bitiyor Stok Yok
Twist Disk Spor Aleti Lastikli Twister.Bel Basen Bacak Kol Göğüs Spor Aleti Bel İnceltici Disk Egzersiz Aleti Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aletidir. Twist Disc Pilates Egzersiz Spor Aleti Twister ile sizde kısa ..
69,90TL
Body Trimmer Egzersiz Spor Aleti Body Trimmer Egzersiz Spor Aleti
Bitiyor Stok Yok
Body Trimmer Wall Pulley Vücut Şekillendirici Egzersiz Aleti Bölgesel fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve “biraz egzersiz işimi görür” diyorsanız; işte Çözüm  kol, karın ve kalça bölgenizi çalıştırarak birden fazla bölgeniz..
99,90TL
Boyuna Asılan Serinletici Şarjlı Kablosuz Fan Sporcu Vantilatör Boyuna Asılan Serinletici Şarjlı Kablosuz Fan Sporcu Vantilatör
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -40 % Stok Yok
Boyuna Asılan Serinletici Şarjlı Kablosuz Fan Sporcu Vantilatör Boyun Askılı Kablosuz Şarjlı Taşınabilir Mini Fan Vantilatör Fanlı mini taşınabilir vantilatör boyuna takılabilmesi özelliği ile sıcak havalarda sizlere mükemmel bir konfor sağlayacak, dilerseniz yürürken veya spor yaparken, diler..
299,90TL 499,00TL
Butterfly Karın Kası ve Masaj Aleti Butterfly Karın Kası ve Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
Acura Ac-353 Big Butterfly Masaj Aleti Zayıflama ve Masaj 2 Etki Tek Üründe Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı Kan Doaşımını Düenlemeye Yardımcıdır 6 Farklı Masaj Modu 10 Farklı Hız Ayar Seçeneği Işıklı Kumanda Paneli Otomatik Kapanma Fonksiyonu Kolay Kullanım Kull..
69,00TL
Çok Fonksiyonlu Katlanabilir Şınav Çalışma Platformu Tahtası Fitness Spor Kondisyon Sağlama Aleti Çok Fonksiyonlu Katlanabilir Şınav Çalışma Platformu Tahtası Fitness Spor Kondisyon Sağlama Aleti
Bitiyor Stok Yok
Çok Fonksiyonlu Katlanabilir Şınav Çalışma Platformu Tahtası Fitness Spor Kondisyon Sağlama Aleti Şınav Çalışma Platformu Tahtası Fitness Spor Kondisyon Çok Fonksiyonlu Katlanabilir Şınav Tahtası Platformu Fitness Spor Kondisyon Sağlama Aleti Katlanabilir ve taşı..
299,90TL
Diz Kuvvetlendirici Yaylı Dizlik Spor Aleti Diz Kuvvetlendirici Yaylı Dizlik Spor Aleti
Bitiyor Stok Yok
Diz Kuvvetlendirici Yaylı Dizlik Spor Aleti Yaylı Eklem ve Diz Kuvvetlendirici Egzersiz Spor Aleti Yaylı Diz Kuvvetlendirici Dizlik Spor Aleti, Diz Eklem Egzersiz Aleti Diz Desteği Ayarlanabilir uzunluk, Sökmesi kolay özel üretim yayı Diz gücünüz 40 KG artırı..
249,00TL
Dual Shaper Titreşimli Kemer Dual Shaper Titreşimli Kemer
Bitiyor -19 %
Relax RL-010 Dual Shaper Titreşimli Zayıflama Kemeri İnce Bir Vücut için Relax Dual Shaper Titreşimli + Elektro-Kas Uyarımlı Kemer Çok iyi bilinen iki teknolojiyi (elektro-kas uyarımı ve titreşim) birleştiren Relax Dual Shaper ile iki farklı türde hareketin faydasını tek bi..
1.359,90TL 1.689,00TL
Frizbi Topu Phlat Ball Frizbi Topu Phlat Ball
Bitiyor Stok Yok
Frizbi Topu Phlat Ball Evde, Sokakta, Piknikte, Parkta, Havuzda, Plajda! Dünyanın Yeni Eğlencesi! Suda Yüzebilir, Oynanabilir! Phlat Ball - Uçarken Topa Dönüşen Disk, haftasonlarına ve tatillerine yeni bir renk getirecek çılgın bir oyuncak. Üstelik hem &cced..
59,90TL
Hot Shapers Atlet Hot Shapers Atlet
Bitiyor Stok Yok
Hot Shapers Bayan Zayıflama Atleti Neotex Kumaş  Hot Shapers ile terleyerek forma girin. Günlük yaşamda sporda her zaman giyebilirsiniz. Karın bel ve kalça kısmında incelme - Her egzersiz ve kullanımdan sonra, ?30 derecenin altında ve elde ılık suyla yıkayın.  Sıkma ..
99,00TL
Kapı Barfiks Demiri Kapı Barfiks Demiri
Bitiyor -33 %
Ayarlanabilir Çelik Krom Kaplı Süngerli Kapı Barfiksi Süngerli kapı barfiks i sayesinde evinizde de spor yapabilirsiniz. Ayarlanabilir Çelik Demir Krom Kapı Barfixi Kullanımı ve kurulumu kolaydır. Kısa hali 60cm dir. Maksimum uzunluğu 100 cm dir. 100 kg a kadar dayanıkl..
399,90TL 599,90TL
Kapı Barfiks Demiri Barfiks ve Şınav Barı Kapı Barfiksi Mekik Çekme Aleti Kapı Barfiks Demiri Barfiks ve Şınav Barı Kapı Barfiksi Mekik Çekme Aleti
Bitiyor -19 %
Barfiks, Şınav ve Mekik HepsiÇok Amaçlı Spor Aleti İron Gym'de Birleştirildi! Spor salonuna gitmeden evinizin rahatlığında kol, sırt ve göğüs kaslarınızı güçlendirin ve yağlardan kurtulun! Çok işlevli antreman sağlar, Iron Gym'i yerde kullanarak..
379,90TL 469,90TL
Kola Takılan Telefon Kılıfı Sportif Kılıf Kola Takılan Telefon Kılıfı Sportif Kılıf
Bitiyor -14 %
Hem Teknoloji Sever Hem Sportmenlere... Siz de spor yaparken telefonunuzu yanına alamayanlardan mısınız? Artık buna Kola Takılan Telefon Kılıfı ile son verebilirsiniz. Oldukça kolay şekilde takabileceğiniz, kaymaz ve alerji yapmaz kumaşıyla dikkat çeken Kola Takılan Telefon Kılıfı&rs..
249,90TL 289,90TL
Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti
Bitiyor Stok Yok
Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti Multiflex Xtreme Özellikleri:  Multiflex Xtreme ile kaslı bir sırt, düzgün omuzlar ve kollara sahip olmak için spor salonlarında saatlerinizi ağırlık kaldırarak geçirmeyecek, günlük daha az süreler ile ve daha az..
299,00TL
Pilates Fitness Direnç Lastiği Seti Pilates Fitness Direnç Lastiği Seti
Bitiyor -22 %
Direnç Lastiği Seti Pilates Fitness Egzersiz Lastik Seti 12 Parça Full Set Full Direnç Seti plates fitness yoga için spor elastik bantları, germe halatları, spor spor için elastik bantları, spor spor için elastik bantları Çeşitli eğitim se&ccedi..
359,90TL 459,00TL
Pilates Studio Spor Aleti Pilates Studio Spor Aleti
Bitiyor -34 %
Plates Studio Spor Aleti Portable Pilates Studio Jimnastik Lastiği Egzersiz Çubuğu Yoga Plates Spor Kondisyon Direnç Aerobik Plates Studio, bacak, kalça, basen, karın ve kol bölgelerinizi ayrı ayrı çalıştırarak göz kamaştırıcı, sağlıklı bir vücuda sahip o..
329,90TL 499,90TL
Plates Direnç Bandı 5 li Set Plates Direnç Bandı 5 li Set
Bitiyor Stok Yok
Plates Squat Direnç Bandı 5 li Set Spor salonuna gitmeden evinizin konforunda Pilates Squat Aerobik Minimum hareket ile vücudu geliştirir, dengede tutar ve sağlamlaştırır Vücuduzun direncini kuvvetli bir hale getirerek hızlı bir şekilde güç ve performansınızı geliş..
149,90TL
Posturex Dik Duruş Korsesi Posturex Dik Duruş Korsesi
Bitiyor Stok Yok
Posturex Dik Duruş Korsesi Bilgisayar başında oturup çalışmaktan sırtınızda kambur oluştuysa Dik Durmayı Sağlayan Korse tam size göre...! Duruş bozukluklarının düzeltilmesi için ve vücudun dik durmasını sağlamak için kullanılır. Bel çevresinde bulunan..
59,90TL
Profesyonel Pilates Çemberi Profesyonel Pilates Çemberi
Bitiyor Stok Yok
Kas gücünü geliştirmenin, dayanıklılığı, dengeyi ve doğru duruşu geliştirmenin en iyi yolunu mu arıyorsunuz ama ofisinizde sıkışıp kaldınız mı? ARTIK HAYIR HAYIR! En yeni ve en etkili ev ekipmanımızla tanışın - Yoga Circle Pilates Sports Magic Ring! Hayal edin, çok geç..
109,00TL
Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti
Bitiyor Stok Yok
Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti Bu olağan üstü yeni Fitness buluşu okadar güçlü ve etkiliki size en mükemmel karın ve üst vücut çalışmasını garanti ediyor. Güzel bir vicuda sahip olmanın tek yolu yüzlerce şınav ve mekik çekmek, bacak..
169,90TL
Smart Fitness Abs Vücut Kas Geliştirici Spor Aleti Smart Fitness Abs Vücut Kas Geliştirici Spor Aleti
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -10 %
Smart Fitness Ems Kol Bacak Karın Kas Geliştirici Spor Aleti Smart Fitness Smart Fitness cr7 Ems Vücut Kas Geliştirici Elektronik Spor Aleti Full Set 2 ADET KOLLAR İÇİN 1 ADET KARIN KASLARI İÇİN TOPLAM 3+3 PARÇA   Smart Fitness Abs Vücut Kas Geli..
359,90TL 399,00TL
Smart Fitness Kas Geliştirici Kas Şekillendirici Egzersiz Spor Aleti Smart Fitness Kas Geliştirici Kas Şekillendirici Egzersiz Spor Aleti
Bitiyor -30 %
Smart Fitness Kas Geliştirici Kas Şekillendirici Egzersiz Spor Aleti Smart Fitness Abs Vücut Geliştirici Spor Aleti Uygun Bir Ritimle Ve Yumuşak İvmeli Bir Şekilde Düşük Frekanslı Titreşimler Verir.. Ayarlanabilir Düşük Frekanslı,Az Ritimli Veya Ritimsiz Şekilde Ayarl..
209,90TL 299,90TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 31 (2 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR