Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Islak Kuru Profosyonel Sakal Tıraş Makinesi Günlük Traş Makinesi

Islak Kuru Profosyonel Sakal Tıraş Makinesi Günlük Traş Makinesi
Islak Kuru Profosyonel Sakal Tıraş Makinesi Günlük Traş Makinesi
Bitiyor -45 %
Islak Kuru Profosyonel Sakal Tıraş Makinesi Günlük Traş Makinesi
Islak Kuru Profosyonel Sakal Tıraş Makinesi Günlük Traş Makinesi

Islak Kuru Profosyonel Sakal Tıraş Makinesi Günlük Traş Makinesi

Şarjlı Profesyonel Lcd Ekran Sakal Tıraş Makinesi

Sakal tıraş makinesi, kullanım kolaylığı sağlayan bir üründür. Ergonomik tasarımı sayesinde konforlu bir uygulama sunar. Ulaşılması zor alanları kolayca tıraş etme şansı verir. Kullanıldığı bölgelerde etkili bir sonuç bırakır.


Islak ve Kuru Kullanım; Tıraş makinesini hem ıslak hem de kuru olarak kullanabilirsiniz. Sıvıya karşı dayanıklı olduğu için sistem aksamlarında arıza meydana gelmez. Böylece parçalarını yıkamak mümkün hale gelir.


Şarj Göstergesi; Ürünün üzerinde LED şarj göstergesi bulunur. Bu gösterge aracılığıyla cihazın şarj durumunu kolayca takip etmek mümkün olur. Cihazı kısa sürede şarj edebilir, ardından uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.


Kablosuz Tasarım; Kablosuz olarak kullanılabildiği için işlerinizi kolaylaştırır. Rahat bir hareket alanı sağlar. Ense gibi bölgeleri dahi kolayca tıraş etme şansı verir.


Yuvarlak Başlık; Ciltte kesik oluşmasını önleyebilmesi özel olarak tasarlanan bir yuvarlak başlığı bulunur. Bu başlık sayesinde hassas ve güvenli bir tıraş mümkün hale gelebilir. Cilt üzerinden kolayca kaydığı için konforlu bir kullanım imkanı verir.


Uzun Ömürlü; Kaliteli materyallerden üretildiği için uzun süre size eşlik eder. Bıçaklarının keskinliğinde azalma meydana gelmez. Böylece her kullanımda aynı etkiyi almak mümkün olur.


Kolay Taşınabilir; Kompakt bir tasarımı olduğu için yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz bir üründür. Bu t ürünü seyahatlerinize götürebilir, her ortamda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz

Islak Kuru Profosyonel Sakal Tıraş Makinesi Günlük Traş Makinesi

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Islak Kuru Profosyonel Sakal Tıraş Makinesi Günlük Traş Makinesi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik551
469,90TL
849,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR