Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Uzayan Bahçe Sulama Araç Yıkama Hortumu 7 Kademeli Başlık Tabanca

Uzayan Bahçe Sulama Araç Yıkama Hortumu 7 Kademeli Başlık Tabanca
Uzayan Bahçe Sulama Araç Yıkama Hortumu 7 Kademeli Başlık Tabanca
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen
Uzayan Bahçe Sulama Araç Yıkama Hortumu 7 Kademeli Başlık Tabanca
Uzayan Bahçe Sulama Araç Yıkama Hortumu 7 Kademeli Başlık Tabanca

Uzayan Bahçe Sulama Araç Yıkama Hortumu 7 Kademeli Başlık Tabanca

Uzayan Tabancalı Bahçe Kobra Hortum
Uzayan Bahçe Sulama Araç Yıkama Hortumu 7 Kademeli Başlık Tabanca (Şeçiniz 5 / 10 / 15 / 20 / 22,5 / 25 / 30 Metre )
Bahçelerde rahatça kullanabileceğiniz, yerden tasarruf edebileceğiniz mükemmel bir ürün sizleri bekliyor Uzayan Tabancalı Hortum Expandable Hose 7,5 Metre !
Hortum sorununa çare olan, son teknoloji ürünü dayanıklı, pratik, hafif kendi uzunluğunun 3 katı uzunluğa erişebilen mükemmel bir üründür.
Kıvrılmaz, dolaşmaz, yer kaplamaz özelliğiyle çok kullanışlıdır.

 

Kendi uzunluğunun 3 katı uzamasını bekledikten sonra park, bahçe, araç, balkon, yat, tekne gibi yerlerde rahatlık ile kullanabilir.
Standart tip hortumların yaratmış olduğu dağınıklık, karışıklık gibi sorunlar ile karşı karşıya olanlar için özel olarak tasarlanan esnek yapıya sahip bu hortum
çileden çıkartan bahçe hortumlarından sizi kurtaracak.
Dayanıklı, sağlam, hafif malzemeden imal edilmiştir.

Esnek apıya sahip son teknoloji sulama hortumudur.
Eski hortumuzunun yaratmış olduğu dağınıklık, karışıklık gibi duramlardan kurtulmanızda en pratik yardımcınız olacaktır.
İşiniz bittiğinde ise tek yapmanız gereken musluğu kapatıp Uzayan Tabancalı Hortum Expandable Hose (Şeçiniz 5 / 10 / 15 / 20 / 22,5 / 25 / 30 Metre ) Metre’nin kendi kendine kısalmasını bekleyip evinizin, deponuzun
bir köşesine saklamak olacaktır. 

Kullanma Talimatları:
Uzayan Tabancalı Hortum Expandable Hose(Şeçiniz 5 / 10 / 15 / 20 / 22,5 / 25 / 30 Metre ) Metre’nin kullanımı çok kolaydır.
Tek yapmanız gereken Uzayan Tabancalı Hortum Expandable Hose (Şeçiniz 5 / 10 / 15 / 20 / 22,5 / 25 / 30 Metre ) Metre uzayan hortumun su giriş ucunu musluğunuza takıp suyu açmak, su basınçı ile uzamasını beklemek olacaktır. 

 

Sulama işiniz bittikten sonra tek yapmanız gereken sulama ucunda bulanan fıskiye başlığını açık konumda bırakıp suyun hortumun içerisinden çıkıp eski haline dönmesini beklemek olacaktır. Bahçe musluklarında kullanıma uygundur. Kullanımı kolay ve pratiktir. 

 

Paket İçeriği:
1 Adet Uzayan Tabancalı Hortum Expandable Hose (Şeçiniz 5 / 10 / 15 / 20 / 22,5 / 25 / 30 Metre )
1 Adet Uzayan Tabancalı Hortum Expandable Hose Tabancası

 

Uzayan Bahçe Sulama Araç Yıkama Hortumu 7 Kademeli Başlık Tabanca

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Uzayan Bahçe Sulama Araç Yıkama Hortumu 7 Kademeli Başlık Tabanca
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik408
99,00TL

Mevcut Seçenekler:

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR